Gabinet dietetyczny

Dietamedica to nowoczesna poradnia dietetyczna. Oferujemy usługi z zakresu odchudzania, profilaktyki i leczenia lub dietetycznego wspomagania terapii określonych chorób a także edukacji żywieniowo – zdrowotnej.

Nasz dietetyk:

DSC_0486

mgr Natalia Parulska – dietetyk kliniczny, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, członek Polskiego Towarzystwa Dietetyki. Doświadczenie zawodowe zdobywała na wielu oddziałach warszawskich Szpitali Klinicznych, w poradniach dietetycznych oraz w Instytucie Żywności i Żywienia. Specjalizuje się w profilaktyce oraz leczeniu nadwagi i otyłości. Zajmuje się również dietoterapią chorób żywieniowo – zależnych, takich jak np. miażdżyca, nadciśnienie tętnicze. Udowadnia, że dieta nie musi kojarzyć się z monotonią, niesmacznymi posiłkami i spędzaniem mnóstwa czasu na ich przygotowaniu.

„Dietetyka jest moją pasją. Staram się wciąż poszerzać swoją wiedzę i podnosić kwalifikacje zawodowe, aby lepiej rozumieć i móc rozwiązywać Państwa problemy związane z żywieniem. Nie tylko lubię, ale też potrafię dobrze i zdrowo gotować. Aktywnie śledzę blogi kulinarne, poszukując ciekawych alternatyw dla niezdrowych posiłków oraz nowych przepisów, które inspirują mnie do tworzenia diet.”

Zapraszam!

podpis_03